China Desk Traditional Fabrika llambë-KL-T708 dhe prodhuesit | Kaiyao

Traditional Desk llambë-KL-T708

Përshkrim i shkurtër:

Reading Studying Relaxation Bedtime hotel desk lamp With Good Service Product Description Base Material:  metal+wooden Shade Material:  metal Material Finish:  N/O Lampholder:  E14 Power:  Max. 40W  Switch:  on/off switch online inner box: 15x29x33cm QTY/CTN: 6PCS carton box: 47x60x35cm Certificate: CE, ETL, RoHS, SAA More product recommendation Product category Company Information Packaging & Shipping  


 • Materiali: Metal + Wood
 • Burimi i dritës: E27 llambë
 • Ngjyra: Vendosni nga Klienti
 • Standardet Certifikimi: CE, RoHS, ETL, MSA
 • Fuqia: MAX40W
 • MOQ: 500
 • Çmimi FOB: 6 ~ 9
 • Furnizimi Kapacitet: 60,000PCS
 • Paketimi: kuti Color + kartoni
 • Delivery: 35-45 Ditë
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Leximi Studimi Relaksimi Bedtime llambë tavolinë hotel me shërbim të mirë

  përshkrim i produktit

  Materiali bazë:  metalike + prej druri
  Shade Materiali:  metal
  Finish material:  N / O
  Lampholder:  E14
  fuqia:  Max. 40W 
  Kaloni:  on / off switch internet
  kuti brendshme: 15x29x33cm
  Qty / CTN: 6PCS
  kuti kartoni: 47x60x35cm
  Certifikata: CE, ETL, RoHS, MSA

  Më shumë produkt rekomandim

  Më shumë produkt rekomandim

  Kategoria e produkteve

  cate

  kompania e Informacionit

  kompania e Informacionit

  Packaging & Shipping

  Packaging & Shipping

   


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne