Rreth nesh

Shaoxing Shangyu Kaiyao Lighting Co., Ltd

ndodhet në rrethin e Shangyu e Shaoxing City, e cila është në mes të Hangzhou dhe qytetin e Ningbo, transporti është shumë i përshtatshëm.

KLIGHT

është e specializuar në zhvillim, prodhim dhe marketing të gjitha llojet e ndriçimit të brendshëm. Produkti ynë shkon mbulojnë 5 seri kryesore: llambë tavolinë, llambadar, llambë LED, varëse llambë dhe llamba muri, të cilat janë eksportuar në Evropë, Amerikës së Veriut dhe Amerika e Jugut për 8 vjet.

Shumica e produkteve tona

kanë marrë miratimin e ndërkombëtare: CE, RoHS, ETL, ERP dhe BSCI. cilësi të lartë, çmimin më të mirë dhe shërbim të mirë janë teoria e biznesit KLIGHT së. Për këtë arsye, ne kemi ndërtuar marrëdhënie afat-gjatë të biznesit me klientët tanë kryesore nga Franca, Polonia, Britania e Madhe, SHBA, etj 

Ne mirëpresim ngrohtësisht konsumatorët globale të bashkohen me ne për një të ardhme të ndritshme. Suksesi juaj është suksesi ynë!