Кина традиционалната маса светилка-KL-T708 фабрика и производители | Kaiyao

Традиционалните маса светилка-KL-T708

Краток опис:

Reading Studying Relaxation Bedtime hotel desk lamp With Good Service Product Description Base Material:  metal+wooden Shade Material:  metal Material Finish:  N/O Lampholder:  E14 Power:  Max. 40W  Switch:  on/off switch online inner box: 15x29x33cm QTY/CTN: 6PCS carton box: 47x60x35cm Certificate: CE, ETL, RoHS, SAA More product recommendation Product category Company Information Packaging & Shipping  


 • Материјал: Метал + дрво
 • Извор на светлина: E27 Сијалица
 • Боја: се одлучи од страна на клиентите
 • Стандарди за сертификација: CE, ROHS, ETL, ССА
 • Моќност: MAX40W
 • MOQ: 500
 • FOB цена: 6 ~ 9
 • Снабдување капацитет: 60,000PCS
 • Пакување: Боја кутија + картон
 • Испорака: 35-45 дена
 • детали за производот

  Тагови производ

  Читање Проучување Релаксација Bedtime хотел ламба за работна маса со добар сервис

  Опис на производот

  База на материјал:  метал + дрвени
  Сенка Материјал:  метал
  Материјал Заврши:  N / O
  Lampholder:  E14
  моќност:  Макс. 40W 
  Прекинувач:  онлајн за вклучување / исклучување
  внатрешната кутија: 15x29x33cm
  КОЛИЧИНА / ЦТН: 6pcs
  картонска кутија: 47x60x35cm
  Сертификат: CE, ETL, RoHS, ССА

  Повеќе производ препорака

  Повеќе производ препорака

  категорија производ

  кате

  Информации за претпријатието

  Информации за претпријатието

  Пакување и испорака

  Пакување и испорака

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас