за нас

Shaoxing Shangyu Kaiyao осветлување копродукции, ООД

се наоѓа во област Shangyu на Shaoxing Сити, кој е меѓу Хангжу и Ningbo градот, за транспорт е многу лесен.

KLIGHT

е специјализирана за развој, производство и маркетинг на сите видови на внатрешно осветлување. Нашите производи се движи покриваат 5 главни серија: маса светилка, кат светилка, предводена светилка, другар светилка и Ѕидна светилка, кои се извезуваат во Европа, Северна Америка и Јужна Америка за 8 години.

Поголемиот дел од нашите производи

го доби меѓународни одобрување: CE, RoHS, ETL, ERP и BSCI. Висок квалитет, најдобра цена и добра услуга се теоријата на бизнис KLIGHT е. Затоа, имаме изградено долгорочни деловни односи со нашите главни клиенти од Франција, Полска, Велика Британија, САД, итн 

Им посакуваме топло добредојде глобалната клиенти да ни се придружат за светла иднина. Вашиот успех е нашиот успех!